הגדלה של כוח חשמל בבית

plug-free-img.png
אומרים שהדבר החשוב ביותר בתכנון הבית הוא תכנון שקעי החשמל וה”אמפראז'” שאתם רוצים שיהיה זמין עבור כל מכשירי החשמל שלכם. איך מתכננים זאת? לוקחים את כל מכשירי החשמל ה”כבדים” שבית ממוצע כולל, תנור, מזגן, דוד חשמלי, מכונת כביסה, מדיח וכדומה.. מוסיפים עוד קצת ומחשבים את צריכת החשמל המשותפת של כולם כאילו עבדו כולם ביחד. מחשבים ועפ”י התוצאה מחשבים את השנאי ואספקת המתח לבית. די פשוט. 
 
אבל מה עושים אם הבית או הדירה נבנו לפני 30 שנה. 

רוב המכשירים שיש לנו כיום לא היו קיימים או לא היו כל כך נפוצים. אז מהי התופעה? לאורך השנים אנחנו קונים עוד ועוד מכשירי חשמל כמו מדיח, מכונת כביסה, מוסיפים עוד מזגן או שניים ומהי התוצאה? או שאין מספיק שקעים וצריך להתחיל להעביר כבלים מאריכים בכל הבית או שהפקקים מתחילים לקפוץ. אז מה עושים? 

שמעתם פעם על הגדלת כוח החשמל בבית? כן. כמו ששמעתם. הגדלת כוח חשמל. הגדלת כוח חשמל בבית פלוס הוספת נקודת חשמל או יותר. זוהי פעולה שמטרתה לאפשר לבתים ישנים או כאלו שלא תוכננו נכון מבחינה “חשמלית” לקלוט עוד צרכני חשמל, לחברם לשקעים חדשים (כי כל שקע מתוכנן לספק זרם מוגבל) ולאפשר הזרמת מתח מספקת לכולם. 
 
נשמע מורכב מאד? זאת אכן לא פעולה פשוטה אך מתבקשת. ולמי ניתן לקרוא על מנת שייבצע? ובכן, זוהי פעולה שמתבצעת כל ידי חשמלאים מוסמכים.
אבל יש מליון כאלו תאמרו ודי בצדק. ראינו כבר את התוכנית “יצאת צדיק” ואין לנו רצון לככב בה כאחת הקורבנות. אז אם אתם נדרשים להגדלת כוח החשמל בבית כדי למנוע “אסונות” מסוג זה ומפחי נפש מיותרים תרשו לי להציג לכם את אבי רבי חשמלאי. אבי הוא חשמלאי מוסמך הפועל במרכז הארץ ועוסק יום יום בהגדלת כוח החשמל בבית הלקוחות והוספת נקודת חשמל או נקודות חשמל. 
 
אבי רבי חשמלאי זהו כינוייו וכך תאתרו אותו דרך מנועי החיפוש, הוא הפתרון שלכם להגדלת כוח חשמל בבית. כי הגדלת כוח חשמל או יותר מדויק, הגדלת כוח החשמל בבית עושים עם אבי רבי חשמלאי. זכרו את השם. הרימו טלפון ופתרו כך את הבעיה הכל כך מציקה הזאת. 

שירותים נוספים:

הגדלה של כוח חשמל בבית

אומרים שהדבר החשוב ביותר בתכנון הבית הוא תכנון שקעי החשמל וה”אמפראז’” שאתם רוצים שיהיה זמין עבור כל מכשירי החשמל שלכם. איך מתכננים זאת? לוקחים את

קרא עוד »

חשמלאי מוסמך ביהוד

חשמלאי, כולנו יודעים, זהו מקצוע מאד מבוקש מבחינת הצורך בו ע”י האזרחים. תקלות החשמל בבית, במפעל, במשרד, בבית העסק נפוצות מאד. מבעיות מאד קטנות עד

קרא עוד »

עבודות חשמל במודיעין

עבודות חשמל, בניגוד להרבה עבודות אחרות מתחום עבודות הבית או עבודות התשתית, הן עובודת הטומנות בחובן סכנה ממשית. חשמל הורג בניגוד לתשתיות אחרות כמו מים

קרא עוד »

תוספות של נקודות חשמל

למה תוספות של נקודות חשמל בבית או בעסק או אפילו במפעל, הפך לצורך כל כך פופולארי? רוב הבתים, בתי העסק, החנויות וגם המפעלים נבנו לפני שנים רבות.

קרא עוד »

תיקונים לדוד חשמל

אחת המערכות החשמליות היותר מורכבות הן מערכות דודי השמש והדודים החשמליים. מי שראה וזוכר את התוכנית “יצאת צדיק”, התוכנית הראתה כביכול חשמלאים הבאים לתקן את

קרא עוד »
דילוג לתוכן