תוספות של נקודות חשמל

plug-free-img.png
למה תוספות של נקודות חשמל בבית או בעסק או אפילו במפעל, הפך לצורך כל כך פופולארי? רוב הבתים, בתי העסק, החנויות וגם המפעלים נבנו לפני שנים רבות. לעיתים אפילו עשרות שנים. בעוד שאולי המבנה עצמו שופץ מבחוץ ואפילו מבפנים, מערכת אספקת החשמל הכולל את לוח החשמל ונקודות החשמל בבית וכמובן כולל הכבלים וחוטי החשמל שנמצאים בתוך ולאורך הקירות. 
 
במהלך השנים הוספנו לבית או לחנות או למפעל או למשרד מכשירי חשמל רבים שלא היו קיימים או נפוצים לפני עשרות שנים. לדוגמה – מדיח, מכונת כביסה, מזגנים בכל חדר במקרה של בית מגורים או מחשבים, מכונות קפה, מגרסות, מקררים במקרה של משרדים וכמובן עוד ועוד עזרים ומכשירים חשמליים ומכונות הצורכות חשמל במקרה של חנות או מפעל. קטן או גדול. 

הוספה של מכישירים אלו גרמה לכך שנדרשים שני דברים. תוספות של נקודות חשמל, כלומר, תוספת נקודות חשמל בבית או בבית העסק והגברת היכולת של ארוך החשמל לספק זרם ומתח מבלי שהפקקים יקפצו. יש להבהיר דבר חשוב. יש אנשים החושבים שלא צריך לעשות תוספת נקודות חשמל אלא רק למתוח כבלים מאריכים ממקום למקום ובכך לפתור את הבעיה. אך לא כך הדבר.

שאלו את אבי רבי חשמלאי שמתמחה בתוספות של נקודות חשמל, לגבי תוספת נקודת חשמל בבית ולמה זה דרוש אם יש כבל מאריך. הוא ישיב לכם מייד שהכבלים בתוך הקיר לא יודעים לספק זרם מעבר לתכנון ולעובי שלהם ובמידה ותחברו לאותו השקע הרבה צרכנים, החוטים יתחממו ויותכו והפקק יקפוץ. כבל מאריך אינו הפתרון. לכן תוספת נקודות חשמל ותוספת נקודות חשמל בבית בעיקר הפכה למשהו כל כך פופולרי. 

אז אם אתם נדרשים לתוספת של נקודת חשמל בבית זכרו את השם אבי רבי חשמלאי. אבי הנו חשמלאי מוסמך כבר מעל 20 שנה והוא ועובדיו נותנים שירות מעולה בכל אזור מרכז הארץ. אבי רבי חשמלאי מתמחה בתוספות של נקודות חשמל בין אם בביתכם או בחנותכם או במפעלכם או במשרדכם. היכן שתידרשו. זכרו. אסור להזמין חשמלאי שאינו חשמלאי מוסמך. אל תקחו עליכם את הסיכון. אם אתם צריכים להוסיף נקודות חשמל. אבי רבי חשמלאי הוא הכתובת עבורכם. הרבה בהצלחה.  

שירותים נוספים:

הגדלה של כוח חשמל בבית

אומרים שהדבר החשוב ביותר בתכנון הבית הוא תכנון שקעי החשמל וה”אמפראז’” שאתם רוצים שיהיה זמין עבור כל מכשירי החשמל שלכם. איך מתכננים זאת? לוקחים את

קרא עוד »

חשמלאי מוסמך ביהוד

חשמלאי, כולנו יודעים, זהו מקצוע מאד מבוקש מבחינת הצורך בו ע”י האזרחים. תקלות החשמל בבית, במפעל, במשרד, בבית העסק נפוצות מאד. מבעיות מאד קטנות עד

קרא עוד »

עבודות חשמל במודיעין

עבודות חשמל, בניגוד להרבה עבודות אחרות מתחום עבודות הבית או עבודות התשתית, הן עובודת הטומנות בחובן סכנה ממשית. חשמל הורג בניגוד לתשתיות אחרות כמו מים

קרא עוד »

תוספות של נקודות חשמל

למה תוספות של נקודות חשמל בבית או בעסק או אפילו במפעל, הפך לצורך כל כך פופולארי? רוב הבתים, בתי העסק, החנויות וגם המפעלים נבנו לפני שנים רבות.

קרא עוד »

תיקונים לדוד חשמל

אחת המערכות החשמליות היותר מורכבות הן מערכות דודי השמש והדודים החשמליים. מי שראה וזוכר את התוכנית “יצאת צדיק”, התוכנית הראתה כביכול חשמלאים הבאים לתקן את

קרא עוד »
דילוג לתוכן