תיקונים לדוד חשמל

plug-free-img.png
אחת המערכות החשמליות היותר מורכבות הן מערכות דודי השמש והדודים החשמליים. מי שראה וזוכר את התוכנית “יצאת צדיק”, התוכנית הראתה כביכול חשמלאים הבאים לתקן את המערכות הללו אשר קולקלו במזיד ע”י אנשי התוכנית. 

התקלות לא היו רק חשמליות אבל ניתן היה לראות מיד שלאותם חשמלאים או אלו שנקראו חשמלאים, לא היה מושג קלוש איך להתחיל לטפל בבעיות.

אך אל תאמרו נואש. ישנם חשמלאים מוסמכים אשר מוכשרים לטפל בכל הבעיות ולבצע תיקונים לדוד שמש, תיקונים לדוד חשמל והתקנות חשמל למערכות אלו. 

אבל מי הם?

כולנו מכירים את זה שיש לנו בעיה בבית עבורה אנחנו נזקקים לאיש שרות, אנחנו כותבים במנוע החיפוש נאמר – “תיקון דוד שמש יבנה” ועולים בפנינו עשרות ומאות תשובות של קבלני חשמל וחשמלאים מוסמכים וכאלו שלא ובאמת את מי נבחר. 

בדרך כלל אנחנו בוחרים מישהו המופיע בעמוד הראשון ומרגישים כאילו זה מעין חתול בשק. הרי אין לנו מושג מיהו ואין לנו מושג מה יכולותיו למעט היכולות המופיעות באתר האינטרנט שלו. בסדר. אז תנו לי לעזור לכם. אם אתם נדרשים לתיקונים לדוד חשמל או תיקונים לדודי שמש אז תנו לי להמליץ לכם על אבי רבי חשמלאי

אבי רבי הוא שמו האמיתי (אברהם רבי) ויכולותיו מוכחות כבר על פני קריירה ארוכה של מעל 20 שנה. ב20 שנה ראית הכל ואבי באמת ראה הכל ועשה הכל. 

הוא ביצע התקנות חשמל מכל הסוגים, ביצע תיקונים לדודי שמש, ביצע תיקונים לדוד חשמל, סידר ארונות חשמל, העלה את הכוח החשמלי בבתים, הוסיף שקעים, תיקן קצרים פתר בעיות עומס, התקין שעוני שבת ושעוני דוד, ועשה ועשה לשביעות רצונם של לקוחותיו. 

אם אתם גרים במרכז, איזור המרכז, אבי רבי חשמלאי הוא החשמלאי שלכם.
  
תיקונים לדוד שמש ותיקונים לדוד חשמל עושים עם אבי. איש שירות קבוע ומוכר הוא כמו רופא משפחה קבוע ומוכר. איש השירות מכיר אותכם, את ביתכם, את תקציבכם ונוצר גם קשר אנושי בינכם כך שאותו איש שירות, אם יש בו את ההגינות המספקת, ולאבי רבי חשמלאי יש אותה, יהיה עבורכם כמו רופא משפחה. בהצלחה. 

שירותים נוספים:

הגדלה של כוח חשמל בבית

אומרים שהדבר החשוב ביותר בתכנון הבית הוא תכנון שקעי החשמל וה”אמפראז’” שאתם רוצים שיהיה זמין עבור כל מכשירי החשמל שלכם. איך מתכננים זאת? לוקחים את

קרא עוד »

חשמלאי מוסמך ביהוד

חשמלאי, כולנו יודעים, זהו מקצוע מאד מבוקש מבחינת הצורך בו ע”י האזרחים. תקלות החשמל בבית, במפעל, במשרד, בבית העסק נפוצות מאד. מבעיות מאד קטנות עד

קרא עוד »

עבודות חשמל במודיעין

עבודות חשמל, בניגוד להרבה עבודות אחרות מתחום עבודות הבית או עבודות התשתית, הן עובודת הטומנות בחובן סכנה ממשית. חשמל הורג בניגוד לתשתיות אחרות כמו מים

קרא עוד »

תוספות של נקודות חשמל

למה תוספות של נקודות חשמל בבית או בעסק או אפילו במפעל, הפך לצורך כל כך פופולארי? רוב הבתים, בתי העסק, החנויות וגם המפעלים נבנו לפני שנים רבות.

קרא עוד »

תיקונים לדוד חשמל

אחת המערכות החשמליות היותר מורכבות הן מערכות דודי השמש והדודים החשמליים. מי שראה וזוכר את התוכנית “יצאת צדיק”, התוכנית הראתה כביכול חשמלאים הבאים לתקן את

קרא עוד »
דילוג לתוכן